Повірка засобів обліку води безкоштовно за рахунок водоканалу

Як треба діяти, аби не робити повірку квартирних засобів обліку води за власний кошт:

Якщо Ви мешкаєте у Полтаві, просто зверніться у Водоканал аби скорегувати договір, посилаючись на постанови суду. Вам треба прибрати пункти з договору, які зобов'язують Вас слідкувати за періодичністю, забезпечувати повірку лічильників за власний кошт як такі, що протирічать діючому Законодавству України. Для решти:

1. Вивчити уважно свій договір з Водоканалом, екземпляр якого у Вас має бути.

2. Ознайомитись з діючим законодавством України яке регулює постачання холодної та гарячої води та типовий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення

3. Звернутись усно, або, якщо це не допоможе, письмово з проханням прибрати пункти з договору, які зобов'язують Вас слідкувати за періодичністю та забезпечувати повірку лічильників за власний кошт як такі, що протирічать діючому Законодавству України. Це треба робити заздалегідь, бо повернути витрачені гроші буде майже нереально.

4. Якщо це не допоможе, звертатись до прокурора, управління у справах захисту прав споживачів та до суду. Зразки позовних заяв додаються. З корумпованим чиновником треба воювати його зброєю.

Багато людей краще сплатить кількадесят гривень, аби не витрачати час та нерви. Але якщо Ви хочете жити у цивілізованій країні, цього треба домагатись. Німцям, французам та американцям не впало з неба красиве життя. Його треба будувати та виборювати самим. Не чекайте, поки це зробить президент, прем'єр чи ще хтось. Цього не буде – їм на нас на...рати! Якщо ти – людина, доведи це! Інакше залишишся твариною.

Бандера

  Головна сторінка   Законодавство України   Зразки документів, ухвали  
Захисти свої права громадянина! Бандера & Co vs. Полтававодоканал Полтава 2009