Повірка засобів обліку води безкоштовно за рахунок водоканалу

Приклади звернень, позовних заяв щодо повірки квартирних засобів обліку води, ухвали судів

Надаємо зразки документів, які Ви можете використовувати. Звісно, в листах та позовних заявах треба уважно змінити, аби адаптувати до Вашої справи щодо періодичної повірки квартирних засобів обліку води (лічильників), яку має здійснювати не споживач, а надавач послуг, тобто водоканал або ЖЕД, в залежності від існування договорів між цими організаціями. Тобто, Ваші обов'язки до повірки лічильників води мають бути такі самі, як до повірки лічильників газу та електроенергії.

1. Перше звернення до Полтававодоканалу з приводу періодичної повірки квартирних засобів обліку водопосточання.

2. Повторне звернення до Полтававодоканалу з приводу періодичної повірки квартирних засобів обліку водопосточання.

3. Звернення до прокурора м.Полтава з приводу порушення підприємством КП "Полтававодоканал" чинного законодавства України та моїх прав споживача в частині здійснення повірки лічильників води.

4. Звернення до полтавського обласного управління у справах захисту прав споживачів з приводу порушення підприємством КП "Полтававодоканал" чинного законодавства України та моїх прав споживача в частині здійснення повірки лічильників води.

5. Позовна заява до Ленінського районного суду м.Полтава про порушення підприємством КП "Полтававодоканал" чинного законодавства України та моїх прав споживача щодо здійснення повірки квартирних засобів обліку води та компенсації матеріальних та моральних збитків.

6. Рішення Ленінського районного суду м.Полтава від 07 квітня 2009 року у цивільній справу за позовною заявою до Комунального підприємства Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" про часткове задоволення позову.

7. Прокуратура Полтавської області, відповідь про внесення припису прокуратурою м.Полтави генеральному директору комунального підприємства Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" Ченчевому В.Г. щодо виявленого порушення.

8. Апеляційна скарга на рішення Ленінського районного суду м. Полтави у справі № 2-361/09 від 07.04.2009. Подається через районний суд у стислі терміни після винесення ухвали.

9. Ухвала апеляційного суду Полтавської області у цивільній справі за апеляційною скаргою на рішення Ленінського районного суду м.Полтави Полтавської області від 07 квітня 2009р. за позовом до комунального підприємства Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" про визнання неправомірною бездіяльності, визнання частково недійсним договору, відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Бандера

  Головна сторінка   Законодавство України   Як треба діяти  
Захисти свої права громадянина! Бандера & Co vs. Полтававодоканал Полтава 2009